Plakat znasz mówisz rozumiesz informacje 1

Działanie 8.2. Uczenie się przez całe życie

Szkolenia językowe ( j.niemiecki oraz język angielski ) dla dorosłych mieszkańców województwa wielkopolskiego  w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014 - 2020.

Celem głównym projektu jest podniesienie kwalifikacji językowych osób z województwa wielkopolskiego . Wsparcie w ramach projektu w  pierwszej kolejności skierowane jest do osób :

-  o niskich kwalifikacjach (z wykształceniem na poziomie max. ISCED 3) min. 50 %;

- w wieku 50 + min 30%;

- w wieku 24 + min 80 %;

- z miast średnich, w tym szczególnie z miast średnich tracących funkcje społeczno- gospodarcze; co nie wyklucza udziału w projekcie innych osób z miast małych oraz z terenów wiejskich.

Wsparciem objętych będzie 432 osób dorosłych, zgłaszających z własnej inicjatywy potrzebę ich podniesienia. Osoby te uczą się, pracują lub zamieszkują na obszarze województwa wielkopolskiego.
W przypadku bezrobotnych lub biernych zawodowo kwalifikować się będą osoby nie starsze niż 74 lata.

Projekt oferuje wsparcie w ramach obszaru  tematycznego:

  • Szkolenia językowe z języka angielskiego oraz niemieckiego na poziomach od A0 do C2 realizowane są w wymiarze 120 godz. lekcyjnych .

 

Osoby zainteresowane projektem  prosimy o kontakt z odpowiednim operatorem:

Spółdzielnia Socjalna Pasja Kartuzy , 83-300 Kartuzy , ul. Mściwoja II 28a , tel. 604 399 123
kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.